Deň vo vinohradoch® 2020 – 05.09.2020

Sobota 05.09.2020 11:00 – 19:00 hod.

Cena za lístok 15,00 € Kúpiť lístok online
mvc@mvc.sk
objednavky@mvc.sk

Ochutnajte jedinečné vína vo vinohradoch malokarpatských vinárov.

Dvanásty krát  sa otvoria vinice Malých Karpát s nádhernými výhľadmi a Vy si ich môžete vychutnať s pohárom vína v ruke. Vinári budú ponúkať hrozno a zároveň víno z neho vyrobené. V tento deň sa za skvelým vinohradníckym zážitkom môžete vybrať pešo, autom ale aj na bicykloch.

74 vinárov ponúkne svoje vína vo viniciach od Rače cez Svätý Jur, Limbach, Pezinok,  Šenkvice a Modru. Súčasťou vstupenky je mapka, ktorá Vám uľahčí vaše putovanie. Vinári volili najkrajšie miesta vinohradníckych chotárov a tam budú vína ponúkať spoločne, stačí si vybrať, ktorý navštívite: Hon Šinveg a Genofond Frankovky modrej v Rači, Hofweigarten za hradbami mesta  v Svätom Jure, Hasensprung v Limbachu, Kamenica na Starej Hore v Pezinku, pod Kalváriou v Modre, ulička šenkvických vinárov vo vinici Kozare….

V tento deň bude  hrať vo viniciach hudba, vinári okrem vína, frizzante, hroznového muštu a burčiakov, ponúknu aj svoje domáce špeciality. Súčasťou vstupenky bude aj bonus na nákup vína a hrozna.

Nenechajte si ujsť jedinečný zážitok: príďte si vychutnať výborné malokarpatské vína a zároveň prejsť sa krásnymi kopcami viníc v období končiaceho leta.
(text www.mvc.sk krátené)

Odporúčame si vstupenky zakúpiť v predpredaji vo vinotékach alebo online. V deň podujatia bude priamo vo viniciach len obmedzený počet vstupeniek.

Predaj (o.i.)                                

RAČIANSKA VINOTÉKA

Nám. Andreja Hlinku 3, Bratislava – Rača
Str – Pia:    17:00 – 22:00 hod.
So:            15:00 – 22:00 hod.

Uvidíme sa na tomto mieste
Vinica: Krátke
Prístup: v BA – Krasňanoch odbočiť na Peknú cestu, 0,5 km stále rovno, dobrý prístup autom, vinohradnícky altánok
GPS: 48.200866 17.1331