IV. Špacírka po račanských pivnicách

26. júna (piatok) a 27. júna 2020 (sobota)

od 14:00 do 21:00 hod.

Kontakt : info@rvspolok.sk , tel. 0918984921

www.wisomm.com

Cena vstupenky: 20, – €

Po veľmi dobrých ohlasoch z predošlých úspešných troch ročníkov Špacírky po Račanských pivnicách a minuloročného II. Adventu po račanských pivnicách by sme Vám chceli priblížiť jedinečnú atmosféru starých a aj tých novovybudovaných pivníc a pozvať Vás do priestorov, kde sa vínko dorába, uskladňuje a hlavne vychutnáva.

Do tohto ročníka sa podarilo zaradiť 20 miestnych pivníc, v ktorých bude ponúkať víno 25 vybraných vinárov v okruhu 3,5 km, čo umožňuje aj neturistom ochutnávať vína výlučne z račianskeho terroiru. Počas akcie môžete ochutnať vína vinárstva Víno Rakyta na Alstrovej 11A v Rači.

Na štatúte tohoto jedinečného podujatia sa mení jedna vec pozitívna pre návštevníka – všetky fľaše vína, ktoré budú na danom podujatí v ponuke, budú označené garančnou známkou „Garancia pôvodu Terroir Rača – Víno výlučne z račianskych viníc“. Znamená to, že všetky vína ponúkané v tento deň sú vyrobené z hrozna, ktoré bolo dopestované na jedinečnom podloží račianskych vinohradov.

Vstupenky sa dajú objednať v predstihu na horeuvedenom kontakte, resp. budú sa dať zakúpiť osobne po 17.6.2020 v týchto prevádzkach: Račianska vinotéka, Vinohradníctvo a vinárstvo Miloš Máťuš a vinárstvo Pavol Chvostek.

VSTUPENKA
V cene vstupenky 20,- € je degustačný pohár s ryskou 0,02 l, sprievodca degustátora s mapou, náramok určený na konkrétny deň (na každý deň s iným farebným odlíšením) štartovací balíček pozostávajúci zo 40 žetónov, každý v hodnote 0,25,- € (spolu v sume 10,- €).  Kapsičky budú farebne odlíšené podľa dennej vstupenky:

– „bledohnedá“ s čiernou výšivkou na piatok
– „modrošedá“ so žltou výšivkou na sobotu

Vyzdvihnutie vstupeniek online objednaných cez spoločnosť Wisomm a cez info@rvspolok.sk bude možné od 17.6.2020 osobne v Račianskej vinotéke (online objednávky) v dňoch streda – nedeľa 17:00 – 20:00 hod. Samozrejmosťou je aj osobné zakúpenie vstupenky bez predošlého objednania.

Vstupenky sa budú dať kúpiť osobne aj vo Vinohradníctve a vinárstve Miloš Máťuš na Detvianskej ul. 33 a vo vinárstve Pavol Chvostek na Alstrovej ul. 57 v Rači až do termínu podujatia resp. vypredania vstupeniek.

Počet vstupeniek je limitovaný – na piatok 400 vstupeniek a na sobotu 550 vstupeniek.