Račianske hody 2023

Počas soboty 6. mája a nedele 7. mája zažijete víkend plný tradícií a hodového programu, ktorý pre Vás pripravila MČ Bratislava-Rača.

Hody otvoríme v sobotu už o 11.00 h a tradične sa predstavia miestne talenty v programe „Račania Račanom“. Čakajú Vás vystúpenia hudobných a tanečných skupín, program pre deti pod vedením skupiny historického šermu URSUS, pre mladých párty s DJ-om, výstavy, kolotoče, degustácia vínka i stánky s chutným jedlom. V nedeľu o 9.00 h Vás zobudí DH Račianka v Hodovom budíčku. A Račianski vinári Vás už tradične privítajú vo Vínnej uličke v amfiteátri v Knižkovej doline, kde si môžete vychutnať vynikajúce vínka z ich produkcie.

Tento rok prijal pozvanie trojnásobný Zlatý slávik Dalibor Janda, ktorý tento rok oslávil významné jubileum. Pri tej príležitosti odohrá pár veľkých koncertov aj na Slovensku. Jedným z miest bude aj Rača.

Počas hodov bude Víno Rakyta vo vínnej uličke v amfiteátri v Knižkovej doline

a na Alstrovej 11A v Rači.

Kompletný program Račianskych hodov 2023 nájdete v priloženom pdf súbore, v mobilnej aplikácii Rača a v udalosti na Facebooku @Račianske hody 2023.

Račianske hody 2023 – program a mapka 2 MB

(text MČ Rača – upravené)