II. ADVENT PO RAČANSKÝCH PIVNICÁCH

v sobotu 14.12.2019 v Bratislave – Rači od 12:00 do 20:00 hod.

Vychutnajte si predvianočnú atmosféru starých a aj tých novovybudovaných pivníc a pozvať do priestorov, kde sa vínko dorába, uskladňuje a ochutnáva.

Každý účastník, ktorý bude držiteľom vínneho pasu (kapsička, vstupenka, kupóny, pohár s mierkou), má možnosť navštíviť pivnice miestnych vinárov a ochutnať vína výlučne z hrozna, ktoré bolo dopestované na račianskych svahoch. Systém akcie je kupónový. Vo vnútri vínneho pasu je štartovací balíček kupónov v hodnote 40 kusov po 0,25 €. Za tieto kupóny je možné zaplatiť jednotlivé vzorky vína vo vopred označených pivniciach na mape pasu. V prípade, že sa tieto kupóny minú, u každého vinára je možné zásobu kupónov doplniť a pokračovať v ochutnávaní vín a kochať sa krásami jednotlivých pivníc. Vínne pasy môžete kúpiť v Račianskej vinotéke na Nám. A. Hlinku č. 3 v Bratislave – Rači.

Vážení priatelia neváhajte a pošlite túto správu aj svojim priateľom do iných kútov Slovenska a pozvite ich na jedinečnú akciu, kde sa bude ochutnávať iba miestne víno vyrobené výhradne z račianskeho hrozna!

Dovidenia na Alstrovej 11A v Rači!